PROJEKTY

Máme za sebou více než 1000 projektů.
Od dekorativních stěn, přes koupelny, kuchyňské desky po dlažby a fasády objetů. Každý projekt je realizován dle pečlivě zpracovaného dokumentu.
Náhled dokumentu
Onyxové stěny
Instalace dvou prosvětlených onyxových stěn v soukromé vile u Prahy. Stěny jsou podsvětleny LED pásky a ve večerních hodinách poskytují hřejivý pocit. Kameny jsou na opačných koncích společného prostoru obývacího pokoje a kuchyně a celý prostor opticky propojují.
Fasáda prodejny zlatnictví
Fasáda prodejny klenotů na hlavní třídě v Karlových Varech v lesku, jaký si toto město zaslouží. Elegantní jednobarevná fasáda s minimem brandingu dodává výkladním prostorům důstojnost.
Prosvětlený onyx
Prosvětlená onyxová deska v prostorách vnitřního bazénu dodává místu nezaměnitelné kouzlo a majitelům násobí pocit relaxace. Realizace je zajímavá vzhledem ke kombinaci leštěného a štípaného povrchu. Kámen je dovezený z lomů v Itálii.
Schodiště
Realizovali jsme nespočet schodišť v interiéru i exteriéru. Důsledně dbáme na správný výběr kamene a barevnou kombinaci s prostorem, ve kterém se nacházejí.
Repasování zámecké podlahy
Repasování zámecké podlahy na zámku. Spolu s repasem podlah jsme zde prováděli také repas masivních schodišť.
Pultové a obkladové desky v rodinném domě
V rodinném domě u Prahy jsme pracovali na nové podobě kuchyně.
Obklady a dlažba luxusní koupelny
Na přání klienta jsme vytvořili nádhernou koupelnu v decentních pískových barvách.
Obklady soklu fasády rodinného domu
Rodinnému domu jsme pomohli vdechnout nový život ručně skládanými obklady.
Obklad krbu
Elegantní obklad krbu pro rodinný dům. Použili jsme velkoformátové kamenné desky.
Dlažba ve dřevostavbě
V dřevěné novostavbě jsme pracovali na nové podlaze v celém přízemí. Volba materiálu a jeho barevného odstínu dodává místu útulnou atmosféru, přesně tak, jak si majitelé přáli.
Obklad výtahů a podlahy
Velkoformátové desky černého kvarcitu zvýrazňují výtahy v místnosti. V kombinaci s podlahou z travertinu vytváří na oko příjemný prostor.